X
تبلیغات
معماری و پاورپوینت
معماری و پاورپوینت
سلام این وبلاگ زیر مجموعه نقش برتر است آدرس سایت اصلی nbpars.ir شماره تماس ٠٩١٢٨٣٨٠٢٤٥ برای خرید هر محصول روی لینک آن کلیک و پس از پرداخت بلافاصله دانلود کنید. برای اینکه شما رو در لیست پیوندها بیارم کافیست آدرس وبلاگ من رو به پیوندهای وبلاگتون اد کنید
نوشته شده در تاريخ ۷/۴/۱۳۹۷ - ۰۵:۳۴ توسط رویا پارسی | نظر(0)
دانلود بررسی و تحلیل هتل هیلتون بوئنوس آیرس ,پاورپوينت

تاریخ ایجاد 27/06/2018 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 22 اسلاید   قیمت: 10000 تومان     تعدادمشاهده  4


توسعه شهری در منطقه پورتو مدرو یکی از قابل توجه ترین نمونه هایی از بهبود و تحول شهری در زمان اخیر در شهر بوئنوس آیرس است.

معمار این بنا ماریو روبرتو آلوارز، که مشارکت برجسته ای در توسعه پورتو مادرو داشت. در این منطقه در هیلتون آرینالز گرند قرار داشت این هتل دارای فضاهای ، مرکز کنفرانس ، هتل هیلتون، سینما پارادیزو ، Museo del Mar (در ارتباط با Mariano Bilik و همکاران) و سه ساختمان اداری قرار دارد.

در حالی که این مجتمع در شرق واقع شده است، غرب اسکله های باربری قرار دارد است که منجر به ایجاد فیزیولوژیک عجیب و غریب می شود.

این تصمیم طراحان به دلیل ایجاد دو لبه برای رنگ، یکی اسکله باربری با آجر قرمز مشخص شده و لبه مخالف با معماری جدید،  با رنگ نقره ای متمایز می شود. و.....


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود , بررسی ,تحلیل ,هتل ,هیلتون , بوئنوس ,آیرس ,پاورپوينت,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی و تحلیل پل لا موهر - معمار سانتیاگو کالاتراوا ,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل خانه BR دو طبقه در بوینس آیرس، آرژانتین ,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل بانک بوستون در بوئنوس آیرس- معمار سزار پلی,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل آپارتمان 62 واحدی در شهر مار دلالتا- معمار Mariani - Perez Maraviglia,پاورپوينت
دانلود بررسی آشنایی با کاخ کرملین روسیه پاورپوینت
دانلود ‏‎ بررسی سانتیا گو کالاتراوا پاورپوینت
دانلود بررسی, تجزیه و تحلیل مرکز فرهنگی مکزیکی آمریکایی (شهر آستین تگزاس)پاورپوینت
دانلود تجزیه و تحلیل هتل سونگ جیانگ(Songjiang Hotel)،پاورپوینت
دانلود تجزیه و تحلیل برج ترنینگ تورسو(Turning Torso)،پاورپوینت
دانلود آنالیز نمونه موردی ورزشگاه ( استادیوم ومبلی لندن) ,پاورپوینت
دانلود آنالیز 4 نمونه موردی ورزشگاه ,پاورپوینت
دانلود پروژه برج خلیفه دبی,پاورپوینت
دانلود آنالیز نمونه موردی مدرسه ( مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک ),پاورپوینت
دانلود آنالیز مدرسه هنری باوهاوس ( نمونه موردی خارجی ),پاورپوینت
دانلود آنالیز 2 نمونه موردی داخلی و خارجی دانشگاه ( دانشگاه هنر اسلامی تبریز و مدرسه باوهاوس),پاورپوینت
دانلود نمونه موردی خارجی مجتمع تجاری مثلث Triangle shopping center,پاورپوینت
دانلود بررسی مجتمع تجاری کیان سنتر ( kian senter ),پاورپوینت
دانلود بررسی مدرسه هنر سنگاپور,پاورپوینت
دانلودبررسی نمونه موردی موزه ( موزه منیل-هوستون ),پاورپوینت

برچسب‌ها: دانلود بررسی,و تحلیل,هتل هیلتون,بوئنوس,آیرس,پاورپوينت ,
نوشته شده در تاريخ ۷/۴/۱۳۹۷ - ۰۵:۳۳ توسط رویا پارسی | نظر(0)
دانلود بررسی و تحلیل پل لا موهر - معمار سانتیاگو کالاتراوا ,پاورپوينت

تاریخ ایجاد 27/06/2018 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 45 اسلاید   قیمت: 7000 تومان     تعدادمشاهده  6


Puente de la Mujer پل لا موهر کار آژانس اسپانیایی سانتیاگو کالاتراوا در بوینس آیرس، آرژانتین است. این تنها یکی از آثار او در آمریکای لاتین است.

اجزای پل لا موهر توسط شرکت اورسا در شهر ویتوریا در کشور باسک تولید شده است، زیرا فولاد مورد استفاده در آرژانتین تولید نمی شود. تمام قسمت های پل در شهر ویتوریا، جنوب بیلبائو ساخته شده و به بوینس آیرس منتقل شده اند تا در محل نصب شوند.

هزینه کار حدود شش میلیون دلار بود که توسط آلبرتو گونزالس اهدا شد که عضو گروه بود و Madero در تاریخ 20 دسامبر 2001 افتتاح شد و در اوج بحران اقتصادی و نهادی آرژانتین قرار داشت. به همین دلیل باز شدن آن برای بسیاری از ساکنان بوئنوس آیرس بی اهمیت شد

و....

پل لا موهر در Dock 3 واقع در پورتو مادرو، در خیابان مانوئلا دیلسی پیرینا گاریتی واقع شده است و نام آن در ارتباط با ناحیه‌ای است که در آن قرار دارد؛ چرا که تمام خیابان‌های پورتو مادرو برای ادای احترام به کار زنان در جامعه، با نام زنان مشهور آرژانیتن و جهان، نامگذاری شده‌اند و پل لاموهر نیز به عنوان یکی از نمادهای مدرن شهری آرژانتین در عصر حاضر، از همان الگوی خاص تبعیت می‌کند.

پل لا موهر یک پل عابر پیاده است که منطقه  Dock 3  خیابان پرتو مادرو را در بخش  اونیدا آلیسیا مورو د جاستو،  به بخش تجاری واقع در شرق مرتبط می‌سازد. بنابراین، این پل، یک مسیر پیاده رو شرقی-غربی را ایجاد می‌کند. پل لا موهر، در موقعیت محصور خود، در جهت غربی قرار گرفته است و با  حداکثر  گستردگی به سمت جنوب به پیش می‌رود.

طراحی پل لا موهر، تصویر رقص تانگو یک زوج را در ذهن تداعی می‌کند. مرد به عنوان معمار و برج و عناصر مربوط به آن، به عنوان زن، به صورت افقی، به عنوان پارتنرهایی در حال انجام رقص تانگو ترسیم شده‌اند. مانند بسیاری از دیگر آثار خالص سانتیاگو کالاتراوا، در این سازه نیز مفهوم نه تنها در  اشکال، بلکه در سیستم‌هایی که از آن‌ها پشتیبانی می‌کنند نیز تجلی می‌یابد. بنابراین مرد در جفت موجود در سازه، نشان دهنده بازوی عمودی خمیده‌ای است، در حالی که زن توسط  صفحه افقی نشان داده می‌شود که توسط  یک سری از سیم‌های  آویزان که نشان دهنده بازوهای مرد هستند پشتیبانی میشود. در نهایت، میتوان پارتنرها را در پایان رقصشان مشاهده نمود؛ لحظه کلاسیکی که زن، خود را رها کرده و مرد، او را در آغوش گرفته و تمام وزنش را تحمل می‌کند.

پل لا موهر، یک پل عابر پیاده با طول ۱۶۰ متر و عرضی برابر با ۶.۲۰  متر است که  به سه قسمت تقسیم می‌شود: دو قسمت ثابت در هر دو طرف  سد که بر روی مخروط برج مانند متحرکی از جنس بتن سفید می‌چرخد و اجازه می‌دهد تا شناورها و کشتی‌ها از قسمت پایین آن عبور کنند. بخش مرکزی پل لا موهر توسط یک بخش متحرک سیمانی و سوزنی فولادی پشتیبانی می‌شود که حدود ۳۹ متر ارتفاع دارد. سوزن آماده است تا بخش متحرک را به صورت مورب، همانند یک پل معلق آویزان کند.

کابل‌های موجود از نوسان و کشش این بخش پشتیبانی می‌کنند. وزن پل موهر، حدود ۸۰۰ تن است و دارای دو بخش جانبی ثابت ۲۵ و ۳۲.۵۰ متری و یک بخش مرکزی چرخشی ۱۰۲.۵۰ متری می‌باشد. برای عملیات چرخشی، یک سیستم کامپیوتری درقسمت  شرقی پل لا موهر تعبیه شده است. یک شاه تیر شیب‌دار با ارتفاع ۳۴ متر و زاویه ۳۹ درجه، نمای اصلی پل را شکل می‌دهد و از هر دو پانل و صفحه افقی پشتیبانی می‌نماید.

پل عابر پیاده منطقه Dock 3، به لطف بهره گیری از سیستم چرخشی، امکان کشتیرانی در این آب‌ها را فراهم می‌کند. عرض پل عابر پیاده موهر، دارای ۵ متر محل عبور آزاد است و سنسور مرکزی آن با مکانیزم چرخشی هماهنگ است که اجازه می‌دهد بخش مرکزی تقریبا ۱۰۰ متر در زاویه ۹۰ درجه بپرخد. این فاصله آزاد توسط دو پل نزدیک به هم که در هر دو طرف سد واقع شده‌اند و، به عنوان پل مرکزی atirantado  و پل چرخشی عمل می‌کنند ایجاد شده است. از طریق یک فیلر بتنی در عقب پل، تعادل ساختاری بین این منطقه و atirantado گسترده شونده، به طور قابل توجهی مکانیزم چرخش را ساده می‌کند.
سیستم محرکه:

چرخش پایه‌های قرار گرفته در ستونی از بتن سفید با ارتفاع مرکزی ۹.۴۰ متر که مکانیسم چرخش در آن نهفته است، شکل مخروطی بی سر و ته معکوسی را  با سطح افقی و همراه با listellos  به ارتفاع ۷ اینچ تشکیل می‌دهد که به طور مستقیم در بخش فوقانی در اندازه‌های ۱۰ x 10 x 2  پشتیبانی می‌شود. این بخش از یک  بخش عمقی هدایتی تشکیل شده است که شامل ۸  بخش هدایتی با قطر ۱.۲۰ متر و عمق ۲۶ متر می‌باشد.

هر دو باتری، دارای یک بخش جانبی با هندسه متغیر هستند که توسط یک سطح کنترل شده ایجاد شده توسط دایره‌ای با قطر ۱۶۰ سانتی متر، در پایه و یک بیضی در قسمت راس، شکل گرفته‌اند. این بخش‌ها مطابق با  listellos توده مرکزی، از بتن سفید ساخته شده‌اند و هر کدام  از آنها در یک بخش فوقانی مثلثی شکل و سه ستون با قطر ۱ متر و عمق ۲۶ متر بنا نهاده شدهاند. فضای بین سطح پایین این بخشهای فوقانی و فاصله تا زمین توسط پوشش بتنی غوطه ور در آب، پر شده است. باطری‌ها دارای ارتفاعی هستند که پل برای نگه داشتن نیمی از صفحه در جهت طولی، در هر دو طرف نقطه انحنا که در حدود ۴.۵ درصد است، بدان نیاز دارد.
صفحه:

این عنصر که درست در مسیر هدایت شده قرار دارد، موجب شده  است، پل سبکی بین دیوارهای ۱۶۰ متری و حداکثر ارتفاع سطح ۰.۰۰ ± تا  ۱۹.۵۰ متری ساخته شود که نیمی از چرخش طولی ۳.۵ درصد و شیب مقطعی ۱.۵ درصد دو طرف را برای ایجاد بهترین زهکشی آب باران، نمایان می‌سازد. به طور ساختاری، این سطح، مانند یک مقطع عرضی ورق جعبهای فلزی بزرگ با چرخش‌های نامتقارن مشاهده می‌شود، که به  تعدیل نیروهای کششی کمک می‌کند. این بخش که در انتهای نزدیک‌تر پل متحرک ثابت شده است، متشکل از یک ورقی جعبه‌ای و فولادی است که با محور عمودی خود تقارن دارد.
شاه‌تیر:

شاه تیر که دارای یک بخش متغیر نامتقارن است، مفهوم کلیدی و عنصر زیبایی شناسی پل را شکل می‌دهد. شاه تیر، زاویه ۳۸.۸۱ درجه‌ای را با توجه به محور افقی شکل می‌دهد و از وجود ۲ باتری بهره می‌جوید. ارتفاع کلی این بخش، ۳۴.۰۰ متر است و بر فراز  مرتفع‌ترین قله پل که ۳۵.۰۰ متر ارتفاع دارد و در جایی بالاتر از عرشه  ایستاده است. به لحاظ ساختاری، این بخش از ورقهای فولادی با ضخامت های داخلی متفاوت، به ویژه در تسمه‌های شانه و لنگرهای پایه تشکیل شده است. در امتداد محور این عنصر، ۱۹ کابل در فولاد گالوانیزه‌ای با قطر ۵۰ میلیمتر قطر در پشت عرشه قرار گرفته‌اند.

تسمه‌های لنگر تا عرشه بر اساس پایه فلزی شمالی، تولید شده‌اند که هر یک ۳ متر بوده و به منظور ایجاد تغییرات احتمالی یا ایجاد چرخشهای لازم، دارای بخش گسترده در انتهای هر بند هستند. در پایین کابل، پوشش محافظی طراحی شده است که مسئول تعیین انتقال بین ساختار عرشه و بندها می‌باشد. در نهایت، رکاب‌ها با پانل‌های بتنی سفیدس که دارای طولی برابر با ۲ متر و ارتفاعی بین ۴ تا ۶ متر هستند، به همراه منحنی افقی listellos هلالی بخش فوقانی، در هر ۲۷ سانتیمتر خط کشی شده‌اند. علاوه بر این، از طاقچه‌های مخروطی نیز به عنوان جایگزینی برای سیستم‌های نورپردازی استفاده شده است.
بندها و کابلها:

تسمه‌ها و  کابل‌های پل از فولاد گالوانیزه‌ای با استحکام بالا ساخته شده‌اند که دارای  مقطع دایره‌ای Z-  شکل و قطر اسمی ۲۸/۲۸ میلی متر می‌باشند.در آن دسته از عناصر بتنی مورد استفاده در ساخت پل لا موهر که در تماس دائم و مستقیم با آب هستند، سیمان به سبب مقاومت خود در برابر سولفات‌ها و نمک دریایی، به عنوان پوشش اصلی استفاده شد. فونداسیون و سه باتری از بتن و بتن مصلح سفید ساخته شدند. پل پیاده‌رو از فلز  و انتهای عقبی آن از  بتن ساخته شده بود. نرده‌های مخصوص نیز از فولاد ساخته شدند. پانل میله‌ای کشویی در هر دو قسمت داخلی و در صفحات موجود در سفت کنندههای طولی و عرضی و کل ورق جعبه‌ای، که در منطقه مرکزی واقع شدهاند، از ورقهای فولادی در ضخامتهای مختلف  تشکیل شده اند. شاه تیر توسط صفحات فولادی با ضخامت‌های مختلف و کابل‌ها و تسمه‌ها از فولاد گالوانیزه‌ای با استحکام بالا ساخته شده‌اند. و....


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود , بررسی ,تحلیل ,پل زن ,- معمار , سانتیاگو , کالاتراوا , ,پاورپوينت , ,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی و تحلیل هتل هیلتون بوئنوس آیرس ,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل خانه BR دو طبقه در بوینس آیرس، آرژانتین ,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل بانک بوستون در بوئنوس آیرس- معمار سزار پلی,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل آپارتمان 62 واحدی در شهر مار دلالتا- معمار Mariani - Perez Maraviglia,پاورپوينت
دانلود بررسی تحلیل تالار شهر لندن پاورپوینت
دانلود بررسی پل ملینیوم لندن فایل پاورپوینت
دانلود بررسی آشنایی با کاخ کرملین روسیه پاورپوینت
دانلود بررسی استادیوم المپیک توکیوپاورپوینت
بررسی خانه ی شرودر-گریت ریتولدپاورپوینت
دانلود ‏‎بررسی هتل هیلتون ،پاورپوینت
دانلود ‏‎ بررسی سانتیا گو کالاتراوا پاورپوینت
دانلود بررسی, تجزیه و تحلیل مرکز فرهنگی مکزیکی آمریکایی (شهر آستین تگزاس)پاورپوینت
دانلود ,برج ترنینگ تورسو معمار:سانتیاگو کالاتراوا ,پاورپوینت
دانلود تجزیه و تحلیل هتل سونگ جیانگ(Songjiang Hotel)،پاورپوینت
دانلود تجزیه و تحلیل برج ترنینگ تورسو(Turning Torso)،پاورپوینت
پاورپوینت بررسی ، تحلیل تالار اپرای سیدنی
پاورپوینت بررسی سیاره سبز - مرکز و نمایشگاه دائمی گیاهان جنگلهای استوایی
پاورپوینت بررسی برج انرژی دانمارک
دانلود آنالیز جزیره مصنوعی نخل دبی,پاورپوینت

برچسب‌ها: دانلود بررسی و تحلیل پل لا موهر - معمار سانتیاگو کالاتراوا,پاورپوينت ,
دانلود بررسی و تحلیل خانه BR دو طبقه در بوینس آیرس، آرژانتین ,پاورپوينت

تاریخ ایجاد 27/06/2018 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید   قیمت: 10000 تومان     تعدادمشاهده  4


 خانه BR در منطقه ساحلی دریاچه قرارگرفته و تنها خانه دو طبقه موجود در محله های اطراف است، و دارای نمای جذابتر و زیباتری  نسبت به همسایگان نزدیک آن است .


به وضوح، در درجه اول،  در طبقه ی اول، تمرکز فراغت و خدمات است. و از سوی دیگر، در طبقه ی بالایی از فضای خصوصی بهره مند است که قاطعانه دارای آرامش است به دلیل اینکه بهترین جهت گیری برای نور خورشید و نما ها توجه شده است، تمام این عملیات ها به منظور ارتباط فضایی و انسجام عملکردی در نتیجه نهایی انجام شده است.

و....


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود ,بررسی ,تحلیل , خانه BR ,دو طبقه ,بوینس آیرس، , آرژانتین ,پاورپوينت,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی و تحلیل هتل هیلتون بوئنوس آیرس ,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل پل لا موهر - معمار سانتیاگو کالاتراوا ,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل بانک بوستون در بوئنوس آیرس- معمار سزار پلی,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل آپارتمان 62 واحدی در شهر مار دلالتا- معمار Mariani - Perez Maraviglia,پاورپوينت
دانلود بررسی تحلیل تالار شهر لندن پاورپوینت
دانلود ‏‎بررسی هتل هیلتون ،پاورپوینت
دانلود ,برج ترنینگ تورسو معمار:سانتیاگو کالاتراوا ,پاورپوینت
دانلود تجزیه و تحلیل برج ترنینگ تورسو(Turning Torso)،پاورپوینت
دانلود آنالیز نمونه موردی ورزشگاه ( استادیوم ومبلی لندن) ,پاورپوینت
دانلود آنالیز 4 نمونه موردی ورزشگاه ,پاورپوینت
دانلود پروژه برج خلیفه دبی,پاورپوینت
دانلود آنالیز نمونه موردی مدرسه ( مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک ),پاورپوینت
دانلود پروژه آشیانه پرنده پکن,پاورپوینت
دانلود آنالیز مدرسه هنری باوهاوس ( نمونه موردی خارجی ),پاورپوینت
دانلود نمونه موردی خارجی مجتمع تجاری مثلث Triangle shopping center,پاورپوینت
دانلودبررسی نمونه موردی موزه ( موزه منیل-هوستون ),پاورپوینت
دانلود پروژه بررسی 2 نمونه مجتمع آموزشی ایرانی و خارجی,پاورپوینت
دانلود تحقیق بررسی نمونه موردی مجتمع تجاری (مرکز خرید فونف هوف مونیخ ) ,پاورپوینت
مدرسه معماری , کوپریونیون, نیویورک پاورپوینت

برچسب‌ها: دانلود,بررسی,و,تحلیل,خانه BR دو طبقه,در بوینس,آیرس، آرژانتین,پاورپوينت ,
دانلود بررسی و تحلیل بانک بوستون در بوئنوس آیرس- معمار سزار پلی,پاورپوينت

تاریخ ایجاد 27/06/2018 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید   قیمت: 10000 تومان     تعدادمشاهده  3


 معرفی

این کار اثر دوم معمار توکامان سزار پلی در بوینس آیرس است.

برج بانک بوستون چشم انداز شهری North Catalina را کامل می کند.

  مفهوم:

این ساختمان به عنوان یک جلد کاملا لعابدار، بسیار ساده است که به عنوان یک عنصر مجسمه سازی تجسم می یابد.

این ساختمان دو جبهه متفاوت دارد: یکی به سمت شهر و Avenida Leandro N. Alem و دیگری به سوی رودخانه و Avenida Madero.

سه نمای آن مسطح هستند. چهارمی، به سمت شهر، یک سری از عقب نشینی ها در طبقه های مختلف و نقشه های اندکی دارد.

این یک نمای متفتوتی را ایجاد می کند که با حجم ساده ساختمان های مجاور مخالف است.

و...


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود , بررسی ,تحلیل , بانک ,بوستون ,بوئنوس ,آیرس- , معمار , سزار پلی ,پاورپوينت,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی و تحلیل هتل هیلتون بوئنوس آیرس ,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل پل لا موهر - معمار سانتیاگو کالاتراوا ,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل خانه BR دو طبقه در بوینس آیرس، آرژانتین ,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل آپارتمان 62 واحدی در شهر مار دلالتا- معمار Mariani - Perez Maraviglia,پاورپوينت
دانلود بررسی تحلیل تالار شهر لندن پاورپوینت
دانلود بررسی آشنایی با کاخ کرملین روسیه پاورپوینت
دانلود ‏‎ بررسی سانتیا گو کالاتراوا پاورپوینت
دانلود بررسی, تجزیه و تحلیل مرکز فرهنگی مکزیکی آمریکایی (شهر آستین تگزاس)پاورپوینت
دانلود ,برج ترنینگ تورسو معمار:سانتیاگو کالاتراوا ,پاورپوینت
دانلود تجزیه و تحلیل هتل سونگ جیانگ(Songjiang Hotel)،پاورپوینت
دانلود تجزیه و تحلیل برج ترنینگ تورسو(Turning Torso)،پاورپوینت
دانلود آنالیز نمونه موردی ورزشگاه ( استادیوم ومبلی لندن) ,پاورپوینت
دانلود آنالیز 4 نمونه موردی ورزشگاه ,پاورپوینت
دانلود پروژه برج خلیفه دبی,پاورپوینت
دانلود آنالیز نمونه موردی مدرسه ( مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک ),پاورپوینت
دانلود آنالیز مدرسه هنری باوهاوس ( نمونه موردی خارجی ),پاورپوینت
دانلود نمونه موردی خارجی مجتمع تجاری مثلث Triangle shopping center,پاورپوینت
دانلود بررسی مجتمع تجاری کیان سنتر ( kian senter ),پاورپوینت
دانلود بررسی مدرسه هنر سنگاپور,پاورپوینت

برچسب‌ها: دانلود بررسی,و تحلیل,بانک بوستون,در بوئنوس,آیرس- معمار,سزار پلی,پاورپوينت,
دانلود بررسی و تحلیل آپارتمان 62 واحدی در شهر مار دلالتا- معمار Mariani - Perez Maraviglia,پاورپوينت

تاریخ ایجاد 27/06/2018 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 45 اسلاید   قیمت: 12000 تومان     تعدادمشاهده  4


 فضاها

این مجتمع دارای 62 واحد مسکونی، استخرهای فضای باز و سرپوشیده، سونا، حمام ترکی، سالن بدنسازی، SUM، میکرو، فضای سبز، فضای بازی و پارکینگ زیرزمینی است.

آپارتمان دارای 9 طبقه و 4 آپارتمان در هر طبقه: دو واحد از 90 متر مربع و دو واحد از 150، دو و سه اتاق خواب.

برج دارای 13 طبقه ، 12 طبقه دارای دو واحد 220 متر مربع در هر طبقه و و طبقه انتهایی یک پنت هاوس است. که هر یک دارای سه اتاق خواب، یک واحد خدمات آشپزخانه و ناهار خوری است.

عقب نشینی و نوع دسترسی به نوار قوسهای ساختمانی، پرچمهای تکمیلی را از پشت خیابان به پارک و دریا ایجاد می کنند و ساختمان این مکان ها حریم خصوصی لازم را فراهم و بدون مانع دارای چشم اندازهای عمومی می سازد.

و...


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود ,بررسی ,تحلیل , آپارتمان , 62 واحدی ,شهر ,مار , دلالتا- , معمار , Mariani , ,Perez Maraviglia ,پاورپوينت,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی و تحلیل هتل هیلتون بوئنوس آیرس ,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل پل لا موهر - معمار سانتیاگو کالاتراوا ,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل خانه BR دو طبقه در بوینس آیرس، آرژانتین ,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل بانک بوستون در بوئنوس آیرس- معمار سزار پلی,پاورپوينت
دانلود بررسی تحلیل تالار شهر لندن پاورپوینت
دانلود بررسی پل ملینیوم لندن فایل پاورپوینت
دانلود بررسی آشنایی با کاخ کرملین روسیه پاورپوینت
دانلود بررسی استادیوم المپیک توکیوپاورپوینت
بررسی خانه ی شرودر-گریت ریتولدپاورپوینت
دانلود ‏‎بررسی هتل هیلتون ،پاورپوینت
دانلود ‏‎ بررسی سانتیا گو کالاتراوا پاورپوینت
دانلود بررسی, تجزیه و تحلیل مرکز فرهنگی مکزیکی آمریکایی (شهر آستین تگزاس)پاورپوینت
دانلود ,برج ترنینگ تورسو معمار:سانتیاگو کالاتراوا ,پاورپوینت
دانلود تجزیه و تحلیل هتل سونگ جیانگ(Songjiang Hotel)،پاورپوینت
دانلود تجزیه و تحلیل برج ترنینگ تورسو(Turning Torso)،پاورپوینت
پاورپوینت بررسی ، تحلیل تالار اپرای سیدنی
پاورپوینت بررسی سیاره سبز - مرکز و نمایشگاه دائمی گیاهان جنگلهای استوایی
پاورپوینت بررسی برج انرژی دانمارک
دانلود آنالیز جزیره مصنوعی نخل دبی,پاورپوینت
دانلود آنالیز دانشکده معماری هاروارد ,پاورپوینت

برچسب‌ها: دانلود بررسی,و تحلیل,آپارتمان 62 واحدی,در شهر,مار دلالتا- معمار Mariani - Perez Maraviglia,پاورپوينت ,
دانلود بررسی و تحلیل آپارتمان 62 واحدی در شهر مار دلالتا- معمار Mariani - Perez Maraviglia,پاورپوينت

تاریخ ایجاد 27/06/2018 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 45 اسلاید   قیمت: 12000 تومان     تعدادمشاهده  4


 فضاها

این مجتمع دارای 62 واحد مسکونی، استخرهای فضای باز و سرپوشیده، سونا، حمام ترکی، سالن بدنسازی، SUM، میکرو، فضای سبز، فضای بازی و پارکینگ زیرزمینی است.

آپارتمان دارای 9 طبقه و 4 آپارتمان در هر طبقه: دو واحد از 90 متر مربع و دو واحد از 150، دو و سه اتاق خواب.

برج دارای 13 طبقه ، 12 طبقه دارای دو واحد 220 متر مربع در هر طبقه و و طبقه انتهایی یک پنت هاوس است. که هر یک دارای سه اتاق خواب، یک واحد خدمات آشپزخانه و ناهار خوری است.

عقب نشینی و نوع دسترسی به نوار قوسهای ساختمانی، پرچمهای تکمیلی را از پشت خیابان به پارک و دریا ایجاد می کنند و ساختمان این مکان ها حریم خصوصی لازم را فراهم و بدون مانع دارای چشم اندازهای عمومی می سازد.

و...


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود ,بررسی ,تحلیل , آپارتمان , 62 واحدی ,شهر ,مار , دلالتا- , معمار , Mariani , ,Perez Maraviglia ,پاورپوينت,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی و تحلیل هتل هیلتون بوئنوس آیرس ,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل پل لا موهر - معمار سانتیاگو کالاتراوا ,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل خانه BR دو طبقه در بوینس آیرس، آرژانتین ,پاورپوينت
دانلود بررسی و تحلیل بانک بوستون در بوئنوس آیرس- معمار سزار پلی,پاورپوينت
دانلود بررسی تحلیل تالار شهر لندن پاورپوینت
دانلود بررسی پل ملینیوم لندن فایل پاورپوینت
دانلود بررسی آشنایی با کاخ کرملین روسیه پاورپوینت
دانلود بررسی استادیوم المپیک توکیوپاورپوینت
بررسی خانه ی شرودر-گریت ریتولدپاورپوینت
دانلود ‏‎بررسی هتل هیلتون ،پاورپوینت
دانلود ‏‎ بررسی سانتیا گو کالاتراوا پاورپوینت
دانلود بررسی, تجزیه و تحلیل مرکز فرهنگی مکزیکی آمریکایی (شهر آستین تگزاس)پاورپوینت
دانلود ,برج ترنینگ تورسو معمار:سانتیاگو کالاتراوا ,پاورپوینت
دانلود تجزیه و تحلیل هتل سونگ جیانگ(Songjiang Hotel)،پاورپوینت
دانلود تجزیه و تحلیل برج ترنینگ تورسو(Turning Torso)،پاورپوینت
پاورپوینت بررسی ، تحلیل تالار اپرای سیدنی
پاورپوینت بررسی سیاره سبز - مرکز و نمایشگاه دائمی گیاهان جنگلهای استوایی
پاورپوینت بررسی برج انرژی دانمارک
دانلود آنالیز جزیره مصنوعی نخل دبی,پاورپوینت
دانلود آنالیز دانشکده معماری هاروارد ,پاورپوینت

برچسب‌ها: دانلود بررسی,و تحلیل,آپارتمان 62 واحدی,در شهر,مار دلالتا- معمار Mariani - Perez Maraviglia,پاورپوينت ,
نوشته شده در تاريخ ۷/۴/۱۳۹۷ - ۰۵:۱۴ توسط رویا پارسی | نظر(0)
دانلود بررسی و تحلیل ساختمان تولید تلویزیون ATC,پاورپوينت

تاریخ ایجاد 27/06/2018 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 35 اسلاید   قیمت: 10000 تومان     تعدادمشاهده  3


 ساختمان ATC، که ابتدا مرکز تولید تلویزیون را بوئنوس آیرس نامیده می شود، به عنوان بخشی از کار انجام شده به مناسبت جام جهانی 1978 در آرژانتین برگزار شد.

این مرکز تصاویری را در بازیهای فوتبال سیاه و سفید و رنگی به اروپا، امریکا، آفریقا، آسیا و اقیانوسیه منتقل کرد.

بعد از مسابقات قهرمانی، این مجتمع به کانال 7 اهدا شد، که تصویر آن را تحت نام آرژانتین Televisora Color (ATC) تغییر داد. کانال 7 تنها کانال عمومی در مدار دولت و پوشش ملی است.

 

 

 

 


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود , بررسی ,تحلیل ,ساختمان , تولید ,تلویزیون , ATC, ,پاورپوينت,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی و تحلیل دانشگاه کنستانتین,پاورپوينت
دانلود بررسی مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک
دانلود بررسی خانه اپرای سیدنی پاورپوینت
دانلود بررسی ساختمان پارلمان آلمان پاورپوینت
دانلود بررسی کلیسای نوتردام لوکوربوزیه پاورپوینت
دانلود fتجزیه و تحلیل ويلا ساواي اثر لوکوربوزيه ,پاورپوينت
دانلود بررسی معماری خانه روکو پاورپوینت
دانلود بررسی کاخ های معروف استانبول،فایل پاورپوینت
دانلود بررسی خانه ی گاسپار-آلبرتو کمپو بیزا فایل پاورپوینت
بررسی اقامتگاه مالین(جان لاتنر) پاورپوینت
دانلود بررسی باغ سازی اسلامی هند،پاورپوینت
دانلود, بررسی معبد لوتوس معمار,فریبرزصهبا ,پاورپوینت
خانه های لوکوربوزیه- (طرح معماری 5) - پاورپوینت
معرفی ,خانه ی مالاپارت - پاورپوینت
دانلود پروژه نمونه خارجی مسکونی ( مجتمع مسکونی Roller Coaster ), پاورپوینت
دانلود تجزیه و تحلیل نمونه‏ های خارجی هنرستان (12نمونه هنرستان خارجی ), پاورپوینت
تاج محل در هند ( پاورپوینت)
تاج محل ( پاورپوینت)
دانلود, موزه هنرهای عالی آتلانتا - پاورپوینت

برچسب‌ها: دانلود بررسی,و تحلیل,ساختمان,تولید,تلویزیون ATC,پاورپوينت ,
نوشته شده در تاريخ ۷/۴/۱۳۹۷ - ۰۵:۱۴ توسط رویا پارسی | نظر(0)
دانلود بررسی و تحلیل ساختمان تولید تلویزیون ATC,پاورپوينت

تاریخ ایجاد 27/06/2018 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 35 اسلاید   قیمت: 10000 تومان     تعدادمشاهده  3


 ساختمان ATC، که ابتدا مرکز تولید تلویزیون را بوئنوس آیرس نامیده می شود، به عنوان بخشی از کار انجام شده به مناسبت جام جهانی 1978 در آرژانتین برگزار شد.

این مرکز تصاویری را در بازیهای فوتبال سیاه و سفید و رنگی به اروپا، امریکا، آفریقا، آسیا و اقیانوسیه منتقل کرد.

بعد از مسابقات قهرمانی، این مجتمع به کانال 7 اهدا شد، که تصویر آن را تحت نام آرژانتین Televisora Color (ATC) تغییر داد. کانال 7 تنها کانال عمومی در مدار دولت و پوشش ملی است.

 

 

 

 


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود , بررسی ,تحلیل ,ساختمان , تولید ,تلویزیون , ATC, ,پاورپوينت,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی و تحلیل دانشگاه کنستانتین,پاورپوينت
دانلود بررسی مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک
دانلود بررسی خانه اپرای سیدنی پاورپوینت
دانلود بررسی ساختمان پارلمان آلمان پاورپوینت
دانلود بررسی کلیسای نوتردام لوکوربوزیه پاورپوینت
دانلود fتجزیه و تحلیل ويلا ساواي اثر لوکوربوزيه ,پاورپوينت
دانلود بررسی معماری خانه روکو پاورپوینت
دانلود بررسی کاخ های معروف استانبول،فایل پاورپوینت
دانلود بررسی خانه ی گاسپار-آلبرتو کمپو بیزا فایل پاورپوینت
بررسی اقامتگاه مالین(جان لاتنر) پاورپوینت
دانلود بررسی باغ سازی اسلامی هند،پاورپوینت
دانلود, بررسی معبد لوتوس معمار,فریبرزصهبا ,پاورپوینت
خانه های لوکوربوزیه- (طرح معماری 5) - پاورپوینت
معرفی ,خانه ی مالاپارت - پاورپوینت
دانلود پروژه نمونه خارجی مسکونی ( مجتمع مسکونی Roller Coaster ), پاورپوینت
دانلود تجزیه و تحلیل نمونه‏ های خارجی هنرستان (12نمونه هنرستان خارجی ), پاورپوینت
تاج محل در هند ( پاورپوینت)
تاج محل ( پاورپوینت)
دانلود, موزه هنرهای عالی آتلانتا - پاورپوینت

برچسب‌ها: دانلود بررسی,و تحلیل,ساختمان,تولید,تلویزیون ATC,پاورپوينت ,
نوشته شده در تاريخ ۷/۴/۱۳۹۷ - ۰۵:۱۲ توسط رویا پارسی | نظر(0)
دانلود بررسی و تحلیل ساختمان تولید تلویزیون ATC,پاورپوينت

تاریخ ایجاد 27/06/2018 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 35 اسلاید   قیمت: 10000 تومان     تعدادمشاهده  3


 ساختمان ATC، که ابتدا مرکز تولید تلویزیون را بوئنوس آیرس نامیده می شود، به عنوان بخشی از کار انجام شده به مناسبت جام جهانی 1978 در آرژانتین برگزار شد.

این مرکز تصاویری را در بازیهای فوتبال سیاه و سفید و رنگی به اروپا، امریکا، آفریقا، آسیا و اقیانوسیه منتقل کرد.

بعد از مسابقات قهرمانی، این مجتمع به کانال 7 اهدا شد، که تصویر آن را تحت نام آرژانتین Televisora Color (ATC) تغییر داد. کانال 7 تنها کانال عمومی در مدار دولت و پوشش ملی است.

 

 

 

 


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود , بررسی ,تحلیل ,ساختمان , تولید ,تلویزیون , ATC, ,پاورپوينت,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی و تحلیل دانشگاه کنستانتین,پاورپوينت
دانلود بررسی مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک
دانلود بررسی خانه اپرای سیدنی پاورپوینت
دانلود بررسی ساختمان پارلمان آلمان پاورپوینت
دانلود بررسی کلیسای نوتردام لوکوربوزیه پاورپوینت
دانلود fتجزیه و تحلیل ويلا ساواي اثر لوکوربوزيه ,پاورپوينت
دانلود بررسی معماری خانه روکو پاورپوینت
دانلود بررسی کاخ های معروف استانبول،فایل پاورپوینت
دانلود بررسی خانه ی گاسپار-آلبرتو کمپو بیزا فایل پاورپوینت
بررسی اقامتگاه مالین(جان لاتنر) پاورپوینت
دانلود بررسی باغ سازی اسلامی هند،پاورپوینت
دانلود, بررسی معبد لوتوس معمار,فریبرزصهبا ,پاورپوینت
خانه های لوکوربوزیه- (طرح معماری 5) - پاورپوینت
معرفی ,خانه ی مالاپارت - پاورپوینت
دانلود پروژه نمونه خارجی مسکونی ( مجتمع مسکونی Roller Coaster ), پاورپوینت
دانلود تجزیه و تحلیل نمونه‏ های خارجی هنرستان (12نمونه هنرستان خارجی ), پاورپوینت
تاج محل در هند ( پاورپوینت)
تاج محل ( پاورپوینت)
دانلود, موزه هنرهای عالی آتلانتا - پاورپوینت

برچسب‌ها: دانلود بررسی,و تحلیل,ساختمان,تولید,تلویزیون ATC,پاورپوينت ,
نوشته شده در تاريخ ۷/۴/۱۳۹۷ - ۰۵:۱۰ توسط رویا پارسی | نظر(0)
دانلود بررسی و تحلیل دانشگاه کنستانتین,پاورپوينت

تاریخ ایجاد 27/06/2018 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 30 اسلاید   قیمت: 10000 تومان     تعدادمشاهده  7


 معرفی

نمادین ترین اثر نیمییره در الجزایر، مجموعه آموزشی دانشگاه کنستانتین است که اکنون دانشگاه Mentouri Constantine نامیده می شود.

این پروژه توسط رئیس جمهور هوری بومیهین، که از 1965 تا 1978 در اوج قدرت نگهداری شد و توسط وزیر آموزش و پرورش صدیق بنیاحیا هماهنگ شده بود، سفارش داده شد.

و ....

 

 


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود ,بررسی ,تحلیل ,دانشگاه , کنستانتین, ,پاورپوينت ,pptx,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی و تحلیل ساختمان تولید تلویزیون ATC,پاورپوينت
دانلود بررسی مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک
دانلود بررسی خانه اپرای سیدنی پاورپوینت
دانلود بررسی ساختمان پارلمان آلمان پاورپوینت
دانلود بررسی کلیسای نوتردام لوکوربوزیه پاورپوینت
دانلود fتجزیه و تحلیل ويلا ساواي اثر لوکوربوزيه ,پاورپوينت
دانلود بررسی معماری خانه روکو پاورپوینت
دانلود بررسی کاخ های معروف استانبول،فایل پاورپوینت
دانلود بررسی خانه ی گاسپار-آلبرتو کمپو بیزا فایل پاورپوینت
بررسی اقامتگاه مالین(جان لاتنر) پاورپوینت
دانلود بررسی باغ سازی اسلامی هند،پاورپوینت
دانلود, بررسی معبد لوتوس معمار,فریبرزصهبا ,پاورپوینت
خانه های لوکوربوزیه- (طرح معماری 5) - پاورپوینت
معرفی ,خانه ی مالاپارت - پاورپوینت
دانلود پروژه نمونه خارجی مسکونی ( مجتمع مسکونی Roller Coaster ), پاورپوینت
دانلود تجزیه و تحلیل نمونه‏ های خارجی هنرستان (12نمونه هنرستان خارجی ), پاورپوینت
تاج محل در هند ( پاورپوینت)
تاج محل ( پاورپوینت)
دانلود, موزه هنرهای عالی آتلانتا - پاورپوینت

برچسب‌ها: دانلود بررسی,و تحلیل,دانشگاه,کنستانتین,پاورپوينت ,
.: Weblog Themes By Blog Skin :.

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.